Urszula Jaksik „Licząc gwiazdy” Zysk i S-ka

liczac-gwiazdy

 

Tyle samo prawd, ile kłamstw.

 

Bolesna przeszłość, niewyraźna przyszłość i teraźniejszość niewygodna jak za ciasny but. W poszukiwaniu strefy komfortu można się zatracić bez reszty. A zresztą, właściwie czemu nie? Przecież w życiu jest tyle samo prawd, ile kłamstw.

 

Poznajcie Magdę stojącą na rozdrożu. Historia jej dotychczasowego życia wzrusza i wzbudza współczucie. Po powrocie z Irlandii trzeba się jakoś poskładać. Cóż, nie będzie to łatwe, bo i wspomnień dużo, i znikąd pozytywnych dróg na przyszłość. Mąż Konrad jest coraz bardziej obcy, a Michła staje się bliski, jak nigdy. Wyjechać? I co dalej? Dwoje ludzi, którzy zmienią w życiu Magdy wszystko. Nic już nie będzie takie, jak kiedyś. Bo kłamstw było sporo, a prawd całkiem niewiele. Zaintrygowani?

 

Rodzina. Tak ważna i tak zagadkowa zarazem. Przekonajcie jak, jak wiele w życiu może zmienić półprawda o rodzinie. Szukanie szczęścia. Dacie wiarę, że zależy od naszych korzeni? Zaufanie. To budowane latami może stać się ironią losu. Marzenia. Nie spełniają się po zobaczeniu spadających gwiazd. Tyle wzruszeń, niedowierzania, łez i emocji. A do tego piękno islandzkich krajobrazów. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-8116-989-9
Premiera: 18 sierpnia 2020

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *