Ewa Maja Maćkowiak „Wszystko będzie dobrze” Szara Godzina

wszystko_bdzie_dobrze

 

Uwolnić marzenia.

 

Czy można aż tak przyzwyczaić się do codzienności, że nie przeszkadza nawet przemoc fizyczna i psychiczna? Może potrzeba kogoś z boku, by otworzyła zaślepione oczy? A może musi zdarzyć się tragedia, by zobaczyć wszystko w prawdziwych barwach?

 

Dwie przyjaciółki, Honorata i Arleta. Rok z ich życia bogatego w różne doświadczenia. Obie marzą, obie dążą do spełnienia tych marzeń na swój sposób. Honorata pewnie kroczy ku nowemu. Arleta jest stłamszona przez męża tyrana, brakuje jej odwagi do odkrywania własnego piękna. Tymczasem życie pisze nowe scenariusze i trzeba przejść trudną drogę, żeby wreszcie wyjść z mrocznej jaskini zdławionych pragnień.

 

Niech was nie zwiedzie lekka okładka. Znajdziecie tu opowieść, która porusza do głębi. Jest sporo o przyjaźni, zaufaniu i nadziei. Brak pewności siebie zwykle jest wynikiem zdarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Trzeba walczyć o odzyskanie siły do walki o lepsze jutro. Dzięki tej historii łatwiej o nadzieję, ze zawsze warto wierzyć w marzenia. Są wzruszenia, ale też moc pozytywnej energii. Nie brakuje łez i solidnej dawki ciepła. Autorka z wrażliwością odkrywa kolejne warstwy kruchej psychiki, żeby wreszcie dotrzeć do pokładów siły. Piękna, pełna emocji książka. Do głębszego przemyślenia i dyskusji. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 272
ISBN: 978-83-66573-10-9
Premiera: 12 sierpnia 2020

szaragodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *