Gill Paul „Ulotne nadzieje” Mando

ulotne-nadzieje

Cena odwagi.

 

Wielka miłość, wojna, poświęcenie i cierpienie. Dwie siostry i różne życiowe wybory. Odwaga i cena, którą trzeba za nią zapłacić. Czy miłość zwycięży wszystko?

 

Lucy zakochała się w Charliem od pierwszego wejrzenia. Bez wahania zgodziła się na ślub i wyruszenie z mężem na wojnę. To miało być bajkowe życie u boku ukochanego. Wojna pokazała jednak swe srogie oblicze. Odwaga młodziutkiej dziewczyny przestała wystarczać. Trzeba potężnych sił psychiki by wytrwać.

 

Dorothea od początku była przeciwna pomysłom siostry. Jej wybory stały się kamykiem w bucie dziewczyny. Bardziej dojrzała czuła się odpowiedzialna za Lucy. Gdy straciła z nią kontakt, postanowiła wyjechać na wojnę w roli pielęgniarki. Czy uda się jej odnaleźć siostrę?

 

Szereg skrajnych emocji i wojna krymska. Czasy wytwornych sukien w wiktoriańskiej Anglii i ekstremalne wyzwania na froncie. Odwaga, której często nie wystarczało. Niezłomność i ciągła wiara w szczęśliwy powrót do domu. Miłość aż po grób i wybory, które stawiały na szali całe życie. Młodość, pasja i tchórzostwo. To wszystko znajdziecie na kartach tej powieści. Styl Gill Paul niezmiennie porywa, a opisywane realia wciągają bez reszty. Warto poznać tę wzruszającą historię i zatopić się w dobrej lekturze.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 408
ISBN: 978-83-2771-829-7
Premiera: 14 października 2020

mando-logo-1

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chętnie poznam taką historię. Wpisuję na listę poszukiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *