Katarzyna Grabowska „Zagubieni w kłamstwie” Videograf

zagubieni-w-klamstwie

Diabelski kocioł zła.

 

Intrygująca kontynuacja losów Weroniki Skarbierskiej, której świat stojący u stóp nagle runął jak domek z kart i zmienił się w oszałamiająca sieć kłamstw bez wyjścia. Co jeszcze musi się wydarzyć, aby zatrzymać się na przystanku „Szczęście”? A może zabraknie hamulców i nieuchronnie się go ominie?

 

Weronika Skarbierska sporo przeszła po śmierci dziadka. Zaufała nieodpowiednim osobom, wplątała się w intrygi, została oskarżona o zabójstwo przyjaciółki, a ukochany Jusuf odwrócił się od niej. Prowadzenie przetwórni stanęło pd znakiem zapytania. Może czas porzucić rodzinne strony, za którymi latami tęskniła i udać się w podróż po spokój i bezpieczeństwo? Jest ktoś, kto podał jej pomocną dłoń i tym razem może będzie to prawdziwe uczucie? Może.

 

Z niesamowitą emocjonalną siłą uderza autorka w czytelników. Tak wiele kłamstw, intryg, zła, knucia. Tak mało prawdziwego zaufania, na którym można się oprzeć. Oaza spokoju okazuje się diabelskim kotłem, w którym buzuje nienawiść, chęć zysku i pragnienie zemsty. Miłość drzemie gdzieś w kąciku, ale przez nikogo niezauważona, zostaje zmieciona do kosza. Kłamstwa i niedopowiedzenia grają pierwsze skrzypce w orkiestrze obłudy i chowania się w skorupie własnych pragnień. Absolutnie fenomenalna powieść, która zadziwia nieprzewidywalnością i wywołuje ciarki przez moc zła, która wylewa się z ludzi. To trzeba przeczytać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 520
ISBN: 978-83-7835-771-1
Premiera: 11 sierpnia 2020

videograf

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym wreszcie dotrzeć do obu tomów. Tak, to trzeba przeczytać… Lubię takie książki. Recenzja super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *