Natasha Bell „Oczami Aleksandry” Czarna Owca

oczami-alexandry

Prawda i złudzenia.

 

W poszukiwaniu siebie można się zatracić. Jaką cenę płaci się za szczęście? Czy faktycznie jego obraz jest taki, jak mogłoby się wydawać?

 

Zarówno narracja, jak i rozwój wydarzeń w tej powieści wywołuje szok. Rzadko zdarza się, by rolę narratora powierzać ofierze zdarzeń. Poznajemy prawdę patrząc na nią jej oczami, choć do końca nie wiadomo, co tak naprawdę spotkało ją w życiu. Trudno przewidzieć zakończenie i w pewnym momencie czytelnik już nie wie, co jest prawdą, co złudzeniem.

 

Alexandra wiodła spokojne, szczęśliwe życie u boku męża i dwóch cudownych córeczek. Pewnego dnia nie wróciła z pracy. Marc wszczyna działania poszukiwacze. Nie wierzy, że Alexandra mogła tak po prostu zniknąć. Nie traci nadziei na odnalezienie żony nawet wtedy, gdy nad rzeką zostają odnalezione jej zakrwawione rzeczy. Poczynania Marca śledzimy z relacji Alexandry, która zamknięta wbrew własnej woli, dostaje informacje o ty, co teraz robi jej mąż. Gdzie znaleźć klucz do zagadki?

 

Niezwykły thriller sięgający do głębokich zakamarków ludzkiej psychiki. Pokazuje, że wcale nie tak łatwo poznać drugą osobę, a czasem nawet samego siebie. Tajniki tego, co tkwi we wnętrzu, są na tyle skomplikowane, że nie podlegają żadnym wzorcom. Napięcie i szybsze bicie serca murowane. Ekscytująca lektura.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 392
ISBN: 978-83-8015-689-0
Premiera: 13 lutego 2019

czarna owca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *