Magdalena Winnicka „Konstandin. Grzechy mafii” Akurat

kostandin-grzechy-mafii

Niebezpieczny związek.

 

Tam, gdzie ludzkim życiem rządzą pieniądze, zazwyczaj są tylko kłopoty. Tam, gdzie kończą się reguły, zaczyna się mafia. Tam, gdzie nie ma miejsca na miłość, jest otwarte serce.

 

Ona leczy rany po zdradzie. On jest zabójczo przystojny i śmiertelnie niebezpieczny. On razem tworzą duet, który może oznaczać [problemy. Co okaże się ważniejsze: miłość czy obietnice złożone mafii? Jak wiele niebezpieczeństw stanie im na drodze do bycia razem? Czy kiedykolwiek uda się pożegnać z ryzykowną grą?

 

Ten związek jest niebezpieczny, ale oboje tego pragną jak niczego na świecie. Alicja odzyskuje równowagę po nikczemnym potraktowaniu przez byłego chłopaka. Wyjeżdża na wakacje do Leicester. Już pierwszego dnia poznaje Konstandina, Albańczyka związanego brudnymi tajemnicami z mafią. Gdy wyruszą razem w podróż, ich życie stanie się jazdą bez trzymanki.

 

Co dostają czytelnicy w tej powieści? Trochę emocji, chwile napięcia i odrobinę sensacji. Między tymi elementami nie ma zbyt wiele spójności, ale czyta się dość lekko. Jeśli jednak liczycie na ostre mafijne porachunki i namiętność sięgająca gwiazd, to możecie się nieco rozczarować. Jedynie zakończenie jest na tyle dobre, że równoważy wcześniejsze niedociągnięcia. Nie mogę jednoznacznie ocenić, na którą szalę przechyla się wartość tej powieści: hit czy kit?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 416
ISBN: 978-83-2871-423-6
Premiera: 30 września 2020
akurat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *