„Świąteczne tajemnice” Zysk i S-ka

swiateczne tajemnice

Kryminały ze smakiem. Pokrótce.

 

Tradycyjnie, zabawnie, sensacyjnie, z dreszczykiem. Kryminał w wielu odsłonach i krótkiej formie. Klasycznie, trzymając w napięciu i wodząc za nos. I o to chodzi!

 

Wspaniała świąteczna antologia opowiadań kryminalnych, która dostarcza wielu emocji. To przegląd udanych, krótkich historii, napisanych w doskonałym literackim stylu. Każde zdanie jest jak słodki nektar na czytelnicze serca i chyba właśnie to pięknie łączy wszystkie zebrane tu opowiadania w imponującą całość.

 

Są klasycy gatunku, czyli Arthur Conan Doyle, Agatha Christie i Thomas Hardy. Są też pisarze nieco mniej znani, których z pewnością warto odkryć, jak Max  Allan Collins, Gillian Linscott czy Damon Runyon. Wszystkich łączy gatunek literacki oraz wysmakowany styl pisania. Jest nieco wiktoriańsko, ale też współcześnie. Nie brakuje humoru, tajemnicy i nadprzyrodzonych sił.

 

Ten zbiór opowiadań to nade wszystko intrygująca i poruszająca szare komórki lektura. Sprawia wiele czytelniczej radości, jest klimatyczna i na czasie. Dla fanów kryminału, zagadek i pięknego języka literackiego pozycja must have. Całej reszcie gorąco polecam!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 712
ISBN: 978-83-8202-069-4
Premiera: 2 grudnia 2020

zysk i ska

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Bardzo chciałabym mieć taką antologię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *