Lucie Reynier „Podkręć swój mózg” Jedność

skład_podkręć swój mózg.indd

Dobre dla mózgu.

 

Skorzystajcie z porad zawartych w tej książce, aby zadbać o dobrą kondycję mózgu. Jego młodość i wydajność jest ważna dla dobrego samopoczucia, równowagi psychicznej i wydajności intelektualnej.

 

Co jest dobre dla mózgu? Hormony w odpowiedniej dawce, witaminy, świeże powietrze, sen i aktywność fizyczna. Nie bez znaczenia jest to, co jemy, jak wypoczywamy i czego unikamy. Kilka stron cennych porad to klucz do dobrostanu dla naszego mózgu.

 

Wiele braków można uzupełnić żywnością. Ten poradnik wychodzi naprzeciw potrzebom i podaje kilkanaście przepisów na proste, ale konkretne i wartościowe dania. Przy okazji wskazuje na dobrodziejstwo ukryte w różnych produktach spożywczych.

 

Książka jest tak skonstruowana, że bez problemu odnajdziecie w niej to, co najistotniejsze. Jest menu na dobry sen, na świetną pamięć, dania bezcukrowe, przeciw starzeniu się, witaminowe, antystresowe i złożone z superproduktów. Od was zależy, czy wykorzystacie tę wiedzę należycie.

 

Warto sięgnąć po to, co dobre dla mózgu, a on odwdzięczy się z nawiązką. Gotowi na podkręcenie tego fascynującego narzędzia ludzkiego?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 112
ISBN: 978-83-8144-223-7
Premiera: 24 listopada 2020

jednoscPodkręć swój mózg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *