Justyna Wydra „Warkoczyk” Zysk i S-ka

warkoczyk

Patronat medialny/Rekomendacja okładkowa

 

Gra o przetrwanie.

 

To nie tylko powieść o sile, władzy, odporności ciała i ducha czy grze o przetrwanie. To również historia niecodziennej miłości, zachwycającej odmiennością i prostotą. Niezmierzone krajobrazy, wojownicy, piękno i i brzydota oraz prawa ustalane przez silniejszych. Zajrzyjcie na bezkresne stepy i poznajcie charakter ludzi gór.

 

Miał być ślub, została porwana. Stała się przymusową sojuszniczką w grze o przetrwanie. Inna, odmienna, uległa, a jednak szalenie odważna i przez to tak wyjątkowa i pociągająca. Wyrwana od swoich, by odnaleźć się wśród obcych, których języka nie rozumiała, a wyborów nie akceptowała. Jej walka o byt jest podobna do ludzkiej przychylności, która często jest interesowna i niewierna, ale i tak pragnie się jej z całych sił.

 

Piękna Tesa, córka owczarzy z dolin, wpada w sidła zbójcy Arta Fesersana. Porywa ją w drodze na pierwsze spotkanie z jej przyszłym mężem, synem rządcy z nadmorskiego miasta. Art. należy do ludzi gór. Okrutnych, twardych, bezwzględnych. Tesa Owczarka w jednej chwili traci wszystko, by stać się przymusową sojuszniczką w grze o przetrwanie. Kto wie, może dzięki temu zyska znacznie więcej?

 

Dwa bieguny, ogień i woda, żądza i poddanie, przychylność i odrzucenie. Ambiwalentne uczucia i magnetyzm, który nie jest wcale tak do końca jednoznaczny. Justyna Wydra zabiera czytelników do małego zakątka na świecie, gdzież w górach, by pokazać wiele uniwersalnych prawd o życiu, które wplotła między kolejne wersy. Wielobarwna i pełna emocji książka, którą czyta się bajecznie, bo jest plastycznie, wciągająco, z dynamitem i fantazją. Brawo!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-8202-121-9
Premiera: 19 stycznia 2021

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *