Anna Sakowicz „Zatrzymać czas” Edipresse Książki

zatrzymac-czas

Płynąć z wiatrem.

 

Kiedy wszystko wreszcie pięknie się układa, chciałoby się zatrzymać czas i delektować chwilą. Ponieważ nie jest to możliwe, trzeba poddać się losowi, który czasem płata różne figle. I płynąć z wiatrem.

 

Siostry Żółtaszek mają już prawie poukładane życie. Prawie, bo obie żyją w luźnych związkach z mężczyznami, których prawdziwie kochają. Obie nabierają coraz większej ochoty na ślub. Ten niby nic nie zmienia, a jednak daje poczucie stabilizacji. Może to symboliczna pieczęć nad pełnym miłości związkiem? A może gwarancja, że czas właśnie się zatrzymał?

 

Agata mieszka z Emilem. Razem wychowują kilkumiesięcznego Tymka. W ich domu aż kipi od pozytywnych emocji i miłości. Czego chcieć więcej! Może ślubu i większej motywacji do schudnięcia? Doskonałe poczucie humoru jest przecież znakiem rozpoznawczym Agaty.

 

Pola mieszka ze Sławkiem. Wszystko mają ustalone, nawet datę ślubu. Pola marzy o dziecku i wcale nie jej niepełnosprawność pokrzyżuje te plany. Czy to koniec niespodzianek? Obie siostry żyją po swojemu, obie pragną szczęścia, bliskości i stabilizacji. Tylko dotknąć, żeby wszystko zaczęło się układać. A wtedy wystarczy wcisnąć czarodziejski guzik i zatrzymać czas.

 

Jest zabawnie, refleksyjnie, wzruszająco i zaskakująco. Życie w pełnej krasie. Różne koleje losu, intrygi, nieoczekiwane przypadki, niedopowiedzenia i plany, które wcale nie muszą być zrealizowane punkt po punkcie, by szczęście się uśmiechnęło. Trzecia część serii „Plan Agaty” porywa bezkompromisowością i pozytywną energią. Polecam, a jakże!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-8177-535-9
Premiera: 13 stycznia 2021

edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *