Kathinka Engel „Znajdź mnie. Teraz” Prószyński i S-ka

znajdz-mnie-teraz

Miejsce na świecie.

 

Kojąca opowieść o poszukiwaniu miejsca na świecie i odkrywaniu własnej tożsamości na nowo.

 

Jedna odważna decyzja zmienia życie Tamsin. Chce zapomnieć i uciec od przeszłości. Nowy początek jest tak świeży, jak powietrze o poranku. Prawdziwe szczęście okazuje się proste i na wyciągnięcie ręki. Czy nowe miejsce na świecie będzie jej przystanią?

 

Rhys całą młodość spędził niewinnie osadzony w więzieniu. Kiedy wreszcie wychodzi na wolność, nie bardzo wie, jak ma żyć. Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat. Tyle go ominęło, tak niewiele dobrego przeżył. Dzięki opiekunce Amy zatrudnia się w kawiarni i próbuje odnaleźć w obcym, dziwnym świecie. Czy uda się nadrobić to, co mogło się zdarzyć? Jak nie pogubić się w nieprzychylności i braku zrozumienia? Czy można odzyskać utracone zaufanie?

 

Kiedy dochodzi do przypadkowego spotkania Tamsin i Rhysa, świat nabiera całej palety barw. Łączy ich tak wiele, ze nie sposób obejść się bez siebie. Oboje mogą pomóc sobie nawzajem. Oboje mogą znaleźć swe miejsce na świecie. I żadne tajemnice z przeszłości nie są w stanie tego zmienić.

 

Piękna historia o pogubieniu i odnajdywaniu siebie na nowo. Odważne decyzje, dojrzałe wybory, lojalność, zaufanie, wsparcie i prostota są tu na pierwszym miejscu. Bohaterowie to ludzie z krwi kości, z wadami, słabościami, lękami. Wspierają się nawzajem i pokazują, jak można żyć zwyczajnie i w pełni, tu i teraz, bez balastu przeszłości, który ciąży niczym kamień. Jestem poruszona i zaintrygowana tą historią. Jaki będzie ciąg dalszy?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-8234-023-5
Premiera: 14 stycznia 2021

Proszynski.logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *