Penny Reid „Kochaj albo jedź” Prószyński i S-ka

kochaj-albo-jedz

Jak w krzesanym.

 

Miłość bywa zaskoczeniem. Ideały zwykle są przereklamowane, a los kapryśny. Brodacze w akcji! Pierwszy tom serii zapowiada mnóstwo emocji i pięknych chwil w kolejnych odsłonach. Przygotujcie się na uczuciowy rollercoaster.

 

Seria o Brodaczach zaczyna się z przytupem. Jest tu nieco jak w góralskim tańcu krzesanym: szybko, mocno, z ogromną dawką pozytywnej energii i stopniowym podążaniem za partnerką. Nie brakuje zaskoczenia, bo w życiu też jest ich całkiem sporo.

 

Jessica od dzieciństwa kocha się w Beau. Miły, uroczy, łagodny, zawsze uśmiechnięty, taki „do rany przyłóż”. A w dodatku zabójczo przystojny. I rudy. Z brodą. Jego brat bliźniak, Duane, to arogancki ponurak, istne przeciwieństwo Beau. Choć też nie brakuje mu seksapilu. W końcu to bliźniacy. Jedna pomyłka kieruje Jessicę ku Duanowi. I ta pomyłka stanie się początkiem wyjątkowego uczucia, które rozpala wszystkie zmysły. Duane ma trochę za uszami. Czy to nie będzie przeszkoda na drodze do realizacji miłosnych pragnień?

 

Trochę się przekonywałam, żeby sięgnąć po tę powieść, ale szkoda, że zwlekałam, bo jest całkiem dobra. Niby jedna z wielu powieści o miłości, jednak ma swój niezaprzeczalny urok. Autorka subtelnie opisuje rozterki uczuciowe zarówno damskiej, jak i męskiej strony. Cytaty po podróży na początku każdego rozdziału, pięknie wprowadzają w kolejny etap życia bohaterów, ubogacają czytelnika i są pretekstem do refleksji. Jest klimatycznie, z wrażliwością i jedyną w swoim rodzaju energią. Seria o brodatych braciach Winstonach zapowiada się bardzo dobrze.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 512
ISBN: 978-83-8169-316-5
Premiera: 28 lipca 2020

Proszynski.logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *