Anna Dan „Solo” Jaguar

solo

Goniąc za widmem.

 

Poruszająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, miłości, walce i pokonywaniu demonów przeszłości. Chwytająca za serce, zaskakująca, napisana w doskonałym stylu, z nutą tęsknoty, wrażliwości i delikatności, choć tak wiele w jej treści siły, wewnętrznego uporu, radzenia sobie ze złością. O tej książce długo się pamięta. Zapada w serce.

 

Datka jest silna, odważna, nie do złamania. Trenuje sztuki walki i wie, jak je właściwie wykorzystać, by nigdy nie dać się nikomu skrzywdzić. Jej oddani przyjaciele, Freax i Gnom, wiedzą jednak, że pod twardą skorupą kryje się delikatna i krucha jak szkło istota. Datka długo budowała przekonanie, że nic już jej nie zaskoczy. Wciąż jednak podświadomie goni za widmem przeszłości.

 

Solo jest nieufnym, gniewnym zabijaką, który bezwzględnie walczy w sparingach i bezkompromisowo je wygrywa. Mieszka z dala od cywilizacji i nie pozwala się do siebie zbliżyć. Skąd ta maska?

 

Dwoje niepokornych ludzi staje twarzą twarz ze swoimi demonami. Nie chcą odsłaniać przed sobą wszystkich kart, by nie wyjść z własnej strefy komfortu, ale każda chwila spędzona razem przybliża ich do odkrycia prawdziwej twarzy. Kim jest Solo? Co przeżyła Datka?

 

Absolutnie pochłaniająca, wzruszająca, cudowna historia o pokonywaniu własnych lęków i długo skrywanych koszmarów z przeszłości. Przyjaźń, zaufanie, miłość i oddanie zostały tu pokazane w ujmujący sposób. Ta historia nie pozostawia obojętnym i wyciska łzy. Gorąco polecam waszej uwadze. A okładka zachwyca! Brawa dla Autorki i Wydawcy.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-7686-939-1
Premiera: 13 stycznia 2021

jaguar

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Zastanawiałam się nad tą książką, bo ostatnio dość często na nią wpadam na Fb, ale widzę, że jednak warta uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *