Katharine McGee „Amerykańskie księżniczki” Zysk i S-ka

amerykanskie-ksiezniczki

Tron pachnie zawiścią.

 

Fascynująca i przerażająca opowieść o bezwzględności w dążeniu do władzy, miłości nie mającej szans na spełnienie oraz o braku odwagi do bycia sobą. Blichtr, pieniądze, sława i tron są tu bowiem ważniejsze od prawdy.

 

Wielka monarchia i tron dziedziczony z pokolenia na pokolenie. Kolej na Beatrycze, najstarszą z trójki rodzeństwa królewskiej pary. To ona przygotowywana jest do bycia królową. Cała otoczka wypada idealnie, ale jest jeden problem. Beatrycze musi wybrać na męża kogoś z zacnej listy kandydatów z wyższych sfer, a jej serce należy do zwykłego plebejusza. Nie tego oczekuje od niej król, królowa i naród. Czy wybór serca będzie miał znaczenie w obraniu drogi życia?

 

Samantha jest młodszą siostrą Beatrycze. To zupełnie przeciwieństwo siostry. Samantha jest pewna siebie, odważna, prawdziwa. Kocha chłopaka , który nie jest jej przeznaczony. A szkoda, bo ów chłopak też kocha Samanthę. Czy znajdą siłę by być razem?

 

Jefferson jest bratem bliźniakiem Samanthy. Uwielbiany przez kobiety, marzy o prostym uczuciu. Jest bliski realizacji pragnień, choć wystarczy jedna intryga, żeby wszystko zepsuć. Brakuje mu siły charakteru?

 

Daphne jest była dziewczyną Jeffa. Nie może pogodzić się z jego wyborem. Robi wszystko, by odzyskać księcia. Bezkompromisowa, niebezpieczna gra może posunąć się za daleko. Kiedy przyjdzie opamiętanie?

 

Zdecydowanie polecam tę powieść waszej uwadze. Znajdziecie tu szereg emocji oraz bezwzględność, która prowadzi do niebezpiecznych rozstrzygnięć. Tron pachnie zawiścią, zazdrością, brakiem zasad i uczuciową pustką. Autorka obnaża potęgę bezwzględności, która prowadzi na szczyt, ale czy gwarantuje szczęście?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-8202-154-7
Premiera: 23 lutego 2021

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *