Kirsty Gallagher „Żyj zgodnie z fazami księżyca” Muza

zyj-zgodnie-z-fazami-ksiezyca

Moc tkwi w prostocie.

 

Życie w zgodzie z księżycem to coś więcej niż zestrojenie się z cyklami i rytmem pór roku. To odzyskanie władzy nad sobą i zrozumienie magii cykliczności oraz poddanie się płynięciu wraz z prądem życia. Bo moc tkwi w prostocie.

 

Autorka wprowadza czytelników w podstawy astrologii i przedstawia techniki oraz narzędzia, które pozwalają wykorzystać księżycową mądrość w codzienności. Zachęca do porzucenia rutyny na rzecz rytuałów, które nawet błahym sprawom nadają znaczenie, symbolikę i wartość.

 

Życie z wnętrza siebie, a nie tylko z otoczki, którą mamy dla innych, to potężna sztuka. Warto ja opanować i zacząć wdrażać, aby każdy dzień nabrał zupełnie innego kolorytu. Czytając porady zawarte w tej książce, wszystko układa się w całość, która ma głębszy sens. Czemu nie spróbować?

 

Początek książki to kilka ważnych faktów o magii księżyca. Niektóre z nich zapewne są znane, ale są też te całkiem nowe, intrygujące, ciekawe. W kolejnym rozdziale autorka przypatruje się księżycowi w poszczególnych znakach zodiaku i to jest prawdziwa petarda informacyjna. Warto pochylić się nad tym tematem i uszczknąć co nieco dla siebie. Na koniec jest praktyka życia w zgodzie z księżycem, co pozwoli na wdrożenie inspirujących pomysłów do codzienności.

 

Niewątpliwie jest to ciekawa książka, której treść z pewnością nikomu nie zaszkodzi, a może przyczynić się do znacznej poprawy samopoczucia i nastawienia do życia. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 224
ISBN: 978-83-287-1598-1
Premiera: 10 lutego 2021

muza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *