J. Harrow „Nieodpowiednia chwila” Zysk i S-ka

nieodpowiednai chwila

Goniąc za utraconym szczęściem.

 

Poruszająca opowieść o poszukiwaniu utraconego szczęścia, wierze w miłość pokonująca wszelkie trudności oraz o odwadze do marzeń o tym, co wydaje się nierealne.

 

Daniel i Eve. Wszystko zaczyna się układać po ich myśli. On dochodzi do siebie po wypadku. Ona wreszcie czuje się bezpiecznie i na właściwym miejscu. Sielankę przerywa pojawienie się byłej dziewczyny Daniela. Przeszłość upomina się o swoje prawa. Trzeba będzie dokonać wyboru i podjąć rozważne decyzje. Znów przyjdzie im mierzyć się z rozłąką. Czy ich drogi muszą prowadzić w innym kierunku?

 

Goniąc za utraconym szczęściem, tak łatwo o potknięcie. Przedstawiona tu historia pokazuje, jak wiele złego mogą czynić kłamliwe słowa, egoistyczne decyzje i chęć zawładnięcia czyimś sercem wbrew jego woli. Trudno żyć z dala od siebie, gdy miłość jest prawdziwa, nienaciągana. Godzenie się z wyborami powodowanymi zdrowym rozsądkiem może być zbyt ciężkie do udźwignięcia. Nie da się żyć pod dyktando, zdroworozsądkowo, gdy serce wystukuje znajomy rytm, tak bliski konkretnej osobie, którą utraciło się na własne życzenie.

 

Ujmująca w tej książce jest pokora Eve wobec wyboru Daniela. Ona potrafi pogodzić się z losem i nie pokazuje, jak bardzo ją to boli. Cierpliwie przyjmuje to, co jest jej dane, choć kłamstwa są bolesne i zostawiają ślad w sercu.

 

Ta książka wzrusza i wywołuje szybsze bicie serca. Moc emocji gwarantowana. Czy na pewno warto poświęcać swoją przyszłość w imię rozsądku? Poszukiwanie szczęścia, po dotkliwej stracie jedynej miłości, jest jak błądzenie we mgle wspomnień. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-8202-150-9
Premiera: 2 marca 2021

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *