Paulina Kozłowska „Pensjonat na Kaczym Wzgórzu” Replika

pensjonat-na-kaczym

Patronat medialny

 

Ogień i woda.

 

Męskie sanktuarium rozpusty i przystań dla kobiet, które mają dość mężczyzn. Czy możliwe, by funkcjonowały w sąsiedztwie? Obydwa te miejsca są stworzone po to, żeby poczuć smak wolności, ale prowadzący je to przeciwne bieguny, ogień i woda. To nie wróży dobrze przyszłej współpracy. A jakoś trzeba funkcjonować obok siebie, bo nikt nie ma zamiaru odpuścić.

 

Łucja Strus otrzymała pensjonat na Kaczym Wzgórzu w spadku po babci. Jeden dzień tu spędzony, zdecydował o jej dalszym życiu. Porzuciła wszystkie plany na rzecz budowania tu miejsca będącego ostoją dla skrzywdzonych kobiet. Tu miałyby regenerować poranione serca i psychikę. Czas spędzony z innymi kobietami ma być lekiem na całe doświadczone ze strony mężczyzn zło.

 

Robert Sęp jest dilerem samochodowym. Biznes kręci się dobrze, aczkolwiek branża turystyczna nieco go prześciga. Samotnia ma być idealnym miejscem na ładowanie życiowych akumulatorów dla mężczyzn pragnących miłości, wolności i rozpusty. Bliskie sąsiedztwo Kaczego Wzgórza jest jak życiowy paradoks, ale to tylko dodaje kolorytu planom Sępa. Czy przewrotny los przyniesie tej dziwnej parze jakieś alternatywne rozwiązania? A może wzajemna antypatia przerodzi się w zupełnie inne emocje? Witajcie w urokliwym miejscu, gdzieś na Pomorzu.

 

Dynamiczna akcja, cięty język i barwne postacie to gwarancja dobrej, relaksującej lektury. Przeciwieństwa się przyciągają, więc i tu nie brakuje ciekawych rozstrzygnięć. Jest też trochę erotyzmu, na na takim wulkanie nie może obyć się bez odrobiny pożądania. Ten debiut oceniam na całkiem udany. Można by nieco doszlifować język, ale sam pomysł na fabułę jest dobry, niewątpliwie wciąga i wywołuje apetyt na ciąg dalszy. Wybierzecie się w podróż na Kacze Wzgórze?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-66790-05-6
Premiera: 23 lutego 2021

replika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *