Megan Rapinoe „Jedno życie” Relacja

jedno-zycie

Drogowskaz do odwagi.

 

Prawdziwa zmiana jest w nas i to od nas zależy, co zrobimy ze swoim życiem. Jednym życiem. Opowieść Megan Rapinoe inspiruje do działania, uczy szacunku dla odmienności oraz energetyzuje optymizmem. Warto ją zauważyć, przeczytać, przemyśleć. Dla siebie.

 

Dwukrotna mistrzyni świata w grę w piłkę nożną, złota medalistka olimpijska, kobieta z pasją, aktywistka i skandalistka, gdy tak trzeba było, przedstawia swoją historię, aby otworzyć innym oczy na samych siebie. Ujawnia, jak wygląda jej życie na boisku, w rodzinie, wśród znajomych. Pokazuje własną, trudną drogę do walki o własną tożsamość, tolerancję, człowieczeństwo. Udowadnia, że wszystko w życiu zależy od nas samych. Sztuka polega na odwadze do własnego zdania, bez względu na wygodne lub mniej wygodne okoliczności.

 

Nie bądź jak chorągiewka na wietrze! Śmiało krocz do wytyczonego celu! Żyj w pełni i bądź sobą! Dzięki tej książce łatwiej o odwagę i własne zdanie. To bywa szalenie trudne, ale czy nie lepiej chodzi się w wygodnych butach, niż w tych narzuconych przez okoliczności? Warto zawalczyć o bliskie nam wartości, nawet jeśli sami się ich boimy. Warto dostrzec sprawiedliwość i umieć się o nią upominać. Tylko od nas zależy, jak będziemy postępowali w życiu. Megan Rapinoe wyraźnie wskazuje drogowskaz do odwagi, otwartości i wiary w siebie. Bo zmiana jest w nas. Mimo wszelkich trudności.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 248
ISBN: 978-83-665-7799-2
Premiera: 24 lutego 2021

relacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *