Roma J. Fiszer „Klejnoty miłości” Edipresse Książki

klejnoty-milosci

Kiedy miłość rozkwita.

 

Klimatyczna opowieść o rozkwitającej miłości, pięknie polskich zakątków oraz o dokonywaniu trudnych wyborów i klejnotach, które mogą być przyczyną kłopotów.

 

Uczucie między Maxem i Elizą pięknie rozkwita na oczach czytelników. Oboje mają wielką wrażliwość, empatię i ciekawość świata. Interesuje ich nie tylko to, co dalekie, ale przede wszystkim historie bliskich miejsc, rodzinnych zakątków oraz najbliższych ludzi. Bo czasem najciekawiej jest tuż pod nosem. Trzeba to tylko dostrzec i poznać.

 

Z Maxem i Elizą wędrujemy po urokliwym Parchowie, Gdańsku, Gdyni i Zakopanem, by na koniec udać się do Doliny Loary we Francji. Wiele ciekawych informacji oraz spotkań z ludźmi, którzy sporo wiedzą o tych miejscach, dodatkowo ubogacają fabułę.

 

Jest też watek dojrzałej miłości, odpowiedzialności i trudnych decyzjach o przekazaniu rodzinnego domu w inne ręce. Oczywiście są też tytułowe klejnoty, które Max przywiózł z Ameryki jako spadek dla Anny. Przekazanie ich w odpowiednie miejsce wcale nie będzie łatwe, a po drodze pojawia się nieprzewidziane komplikacje. Czy uda się doprowadzić wszystkie sprawy do końca?

 

Jest jakieś ciepło w stylu Romy Fiszer. Nie brakuje pozytywnych emocji, więc książkę czyta się z przyjemnością. Różne wymiary miłości, dobroć, zrozumienie, rodzinne ciepło, bezpieczeństwo i brak ignorancji wobec tego, co obok, to atuty tej książki. Dla relaksu i oddechu w zabieganej codzienności, idealna.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 456
ISBN: 978-83-8177-536-6
Premiera: 24 lutego 2021

edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *