Danka Braun „Oczy Adrianny” Prozami

oczy adrianny

By życie miało sens.

 

Poruszająca opowieść o miłości, zazdrości, rywalizacji i budowaniu siebie na nowo. Pełna różnych emocji, wzruszeń i niepokoju. Dodająca otuchy i wiary we własne możliwości. Wachlarz zdarzeń i ludzkich zachowań oraz budujący optymizm, mimo przeciwności losu, to główne tory tej powieści. Jestem pod dużym wrażeniem przedstawionej przez Dankę Braun historii.

 

Adrianna i Karolina, dwie siostry, dwa bieguny. Ada – spokojna, opanowana, mądra, poukładana i piękna. To za nią szaleją faceci. To ona może ich owijać wokół palca. Karolina – przebojowa, harda, bezkompromisowa, piękna. Czegoś jej jednak brakuje, że nie potrafi utrzymać przy sobie faceta. Obie kochają tego samego mężczyznę. Mateusz jest ucieleśnieniem marzeń Karoliny i wielką miłością Adrianny. Trudno poradzić sobie z zazdrością, gdy rywalką jest własna siostra.

 

Do ślubu Ady i Mateusza pozostał już tylko tydzień. Oni jednak będą razem. To trudne do przełknięcia dla Karoliny. I wtedy dochodzi do wypadku. Wiele zmieni się w życiu bohaterów. Sens życia przestaje być oczywisty. Trudne decyzje, niezrozumiałe wybory i przegrana. Z tego nie da się już podnieść.

 

Tę opowieść można podzielić na dwie części: urokliwą, miłosną, romantyczną i beztroską oraz dojrzałą, pełną wiary w siebie i w piękno życia. Trzeba stracić wiele, by dostrzec to, co ważne. „Oczy Adrianny” to budująca, wzruszająca i pełna emocji powieść o odkrywaniu prostych rzeczy i budowaniu z nich pięknej codzienności. Krocząc droga Adrianny, poznajemy losy kilku innych osób i jest to emocjonujące doświadczenie. Książka godna zauważenia. Gorąco polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-66473-35-5
Premiera: 17 marca 2021

prozami

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Dzięki za polecenie fajnej powieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *