K. A.Figaro „Serce na walizkach” Lipstick Books

serce na walizkach

Podszepty kusiciela.

 

Samotność we dwoje może prowadzić do sięgania po zakazany owoc. Wtedy świat nabiera barw i intensywności, a ciało podąża za rytmem namiętności. Jak się odnaleźć w takich realiach? Czy warto zgubić siebie, żeby poznać się na nowo? Kto stoi za ukrytymi pragnieniami i szepcze do ucha czułe słówka? Podszepty kusiciela są na tyle intensywne, że łatwo im ulec.

 

Małgorzata ma dość bycia niezauważaną przez męża. Chłód, który między nimi powstał, jest wręcz nie do zniesienia. Brak zrozumienia, dystans i poczucie bycia obok jest zbyt frustrujące. Nic dziwnego, że służbowy wyjazd do Portugalii, tak szybko staje się pobytem w raju. Ten mężczyzna jest bowiem zupełnie inny. Władczy, pomysłowy, pożądający i bezwstydny. Przy nim świat staje się intensywniejszy, a doznania sięgają bram raju. Małgorzata zapomina o wszystkim, co zostawiła w kraju, oddając się zmysłom i pragnieniom. Jak zakończy się ta niebywała podróż? Czy uda się uratować to, co zostało rozsypane? A może to początek nowej, nieznanej drogi?

 

Gorąco, egzotycznie, namiętnie, dziko i kusząco jest w tej powieści. Podszepty kusiciela są silniejsze niż anielska cierpliwość do dbania o to, co sprawdzone i nudne. Przekonajcie się, jak szybko można ulec sile pragnień, zapomnieć o świecie i stanąć oko w oko z nowa sobą. U K. A. Figaro nie może być nudno. Sprawdźcie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-2808-907-5
Premiera: 2 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *