Aneta Staszewska „Pobiegane z wiewiórkami” Studio Milion

pobiegane-z-wiewiorkami

Niemożliwe jest możliwe.

 

Optymistyczna książka o sile tkwiącej w wierze we własne możliwości oraz o szacunku do natury i docenianiu tego, co się ma.

 

W tej książce dzieją się rzeczy magiczne. Wiewiórki mówią ludzkim głosem, a ich opowieść przenosi czytelników do pałacu w Żywcu, gdzie mieszka księżniczka Aurelia. W pałacowym otoczeniu jest coraz gorzej, bo pewien zły człowiek robi wszystko, by natura zginęła. Na szczęście ludzka pamięć jest niezawodna, a dążenie do utrzymania piękna jest tak silne, że nie sposób poddać się wszechogarniającemu złu. Bo zawsze trzeba mieć nadzieję i wiarę w powodzenie.

 

Niemożliwe jest możliwe, gdy wierzy się w siebie, a świat można zmieniac na lepsze, poczynając od własnego podwórka. A co do tego ma bieganie? Jak to co! Przecież sport to zdrowie! Warto zadbać o wysoki poziom endorfin, by świat widzieć w zupełnie innych barwach.

 

Niezwykła to książka. Cudnie łączy współczesność z odległą przeszłością, nowoczesność z dawnymi legendami, realizm z bajką. Równowaga między tymi elementami jest pierwszym krokiem do zmiany na lepsze. Warto przeczytać i zastanowić się nad sobą. Czy właściwie dbamy o zdrowie i otoczenie wokół nas?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 124
ISBN: 978-83-9597-754-1
Premiera: 21 maja 2021

milion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *