Kathinka Engel „Czekaj na mnie. Tutaj” Prószyński i S-ka

czekaj-na-mnie-tutaj

Podwójne życie Zeldy.

 

Ona – córka zamożnych rodziców. On – spędził młodość w więzieniu dla nieletnich, pochodzi z ubogiej dzielnicy i pragnie stanąć na nogi. Ona ma wyjść za mąż za mężczyznę o odpowiednim statusie materialnym i pochodzeniowym. On walczy z zupełnie innymi przeciwnościami losu. Połączy ich miłość, przed którą trudne zadanie. Co zrobić, żeby być razem?

 

Mówią, że miłość potrafi pokonać wszelkie przeszkody, ale czy aby na pewno? W przypadku tej dwójki wcale nie tak łatwo być razem, jawnie, bez ukrywania się i długich umoralniających rozmów. Zelda ma bowiem jasno wytyczoną drogę, a rodzice dwoją się i troją, by zrealizować swój ambitny plan. Zelda musi wkładać maski pozorów, żeby nie zawieść ich marzeń.

 

Malik zupełnie nie pasuje do świata Zeldy. Do świata utkanego przez jej bogatych rodziców, bo Zelda ma też inny, własny świat. Mieszka z dwójką szalonych przyjaciół i żaden z nich nie wie, jak wygląda rodzinny świat Zeldy. Jak długo można prowadzić podwójne życie?

 

Czasem warto postawić na swoim, nie oglądając się na innych. Życiowe decyzje są trudne, bo wybór między sercem, a rozsądkiem wymaga poświęceń. Czy sztuką jest być rozsądnym, nie znając uczucia prawdziwej miłości? Jak wiele można stracić, stawiając na miłość? Sprawdźcie, co zrobiła Zelda.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 376
ISBN: 978-83-8234-092-1
Premiera: 15 kwietnia 2021

Proszynski.logo

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Już wiele razy wpadam w różnych miejscach na tę okładkę, ale dopiero teraz solidnie przeczytałam recenzję. No i w pewien sposób jestem zachęcona. Całkiem ciekawa książka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *