Shadow „Na Jawie Sen”

na jawie sen

Moc słów.

 

„Nic nie niszczy ludzkiego życia tak bardzo, jak brak zdecydowania”

 

Pokłady ogromnej wrażliwości, uniesienia i spadanie w dół, spełnienie marzeń i sięganie dna traumy po utracie, czyny i puste słowa, wieczność i ulotność. Tak wiele różnych emocji w jednej zastanawiającej książce. Dlaczego zastanawiającej? Bo wyciągnięcie z niej wniosków wymaga głębokich przemyśleń.

 

Johny i Siri poznali się w internecie. Portal randkowy miał pomóc w odnalezieniu cielesnej bliskości. Ku zaskoczeniu obojga, znajdują tam zdecydowanie więcej. Od słowa do słowa poznają siebie, doświadczają wirtualnego zespolenia, rozumieją swe potrzeby bardziej niż gdyby znali się w realu. Czy to słowa budują wzajemne zrozumienie? Ich pierwsze spotkanie jest jak wybuch wulkanu. Nie mogą się sobą nasycić, ich zmysły są jak gorąca lawa, nie sposób ogarnąć tego umysłem. Tu rządzi serce. Tych dwoje zakochało się w sobie przez słowa. Oni wcale nie są wolni, bo maja życiowych partnerów, ale właśnie w tej niby przelotnej relacji odnaleźli sens istnienia. A może tylko jedno z nich? Jaka jest cena uległości względem uczucia? Czy ból straty nie będzie zbyt dotkliwy? A może wyobraźnia wykreowała zbyt wiele? I tylko to głupie serce wciąż wyrywa się ku miłości, choć ta jest okrutna i zła.

 

Wieloznaczna powieść o poszukiwaniu bliskości i uleganiu mocy słów, które są balsamem dla duszy i ostrzem noża dla serca. Wiele tu skrajnych emocji i motywów do przemyślenia. Nieoczywista, zastanawiająca, z kategorii tych, które trzeba rozchodzić, aby zrozumieć. Chwilami irytująca, frustrująca i wzruszająca, nie pozostawia obojętnym. Z dużym ładunkiem erotyzmu. Warta zauważenia również z uwagi na ciekawy sposób narracji. Dla wrażliwców i poszukujących niebanalnej lektury.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 338
ISBN: 978-83-955316-1-3
Premiera: 16 sierpnia 2021

Na jawie sen

komentarz

  1. Wersow pisze:

    Książka poruszająca najczulsze struny w sercu, tak bliska i zarazem tak daleka naszemu życiu. Każdy z nas znajdzie w niej cząstke siebie, swoich pragnień i rozterek💙 zdecydowanie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *