Anna Rumocka-Woźniakowska „Matka po sleeve. Walka z otyłością” Studio Million

matka-po-sleeve

Idź własną drogą.

 

Kiedy wszyscy wokół drwią i odzierają z resztek nadziei na inne, lepsze życie, idź własną drogą i myśl pozytywnie. Tylko dzięki własnemu uporowi i determinacji można osiągnąć znacznie więcej niż spełnienie marzeń. Ta książka pokazuje trud podjętej drogi w walce z chorobą otyłości, ale też dodaje wiary w sens dążenia do założonego celu. Bo trzeba żyć, a nie tylko się bać.

 

Historia Anny Rumockiej-Woźniakowskiej udowadnia, że warto podejmować trud walki z otyłością. Nie chodzi tylko o komfort, ale głównie o zdrowie, bo otyłość daje efekt domina – pociąga za sobą szereg niebezpiecznych chorób, od których już tylko krok do pożegnania się z życiem. Odpowiedni ludzie na drodze, własny upór i determinacja prowadzą do celu, który otwiera drzwi do pełni życia. I, choć autorka stanowczo to podkreśla, otyłość nie eliminuje z różnych sfer życia, ale znacząco je ogranicza.

 

CHLO, czyli chirurgiczne leczenie otyłości, to nowatorska metoda bariatrii, dająca zdecydowane i pożądane efekty. Sleeve, rękawkowe zmniejszenie żołądka, wymaga odwagi, ale daje moc satysfakcji, o czym pisze autorka w swej szczerej książce. Osoby zmagające się z otyłością mogą znaleźć tu wiele pokrzepiających słów. I właśnie po to jest ta książka. Poza tym, każdy czytelnik dostanie tu garść optymizmu i wiary we własne możliwości. To ważne, bo pozytywne myślenie to pierwszy krok do spełnienia marzeń.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 162
ISBN: 978-83-9597-755-8
Premiera: 31 maja 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *