Weronika Tomala „Il professore. Włoska miłość” Zysk i S-ka

il-professore-wloska-milosc

Przedpremierowo

 

Zakazana miłość.

 

Uroki chwil, wspomnienia i oczekiwania, zakazana miłość, niejednoznaczne emocje i zmysłowa Florencja. Można kusić się na ocenę postępowania bohaterów, ale z każdą stroną ich miłość staje się bardziej ujmująca, a pozory zmieniają się w prawdę, która nie zawsze jest oczywista.

Kiedy profesor sztuki włoskiej Matteo Bartollini rozpoczął cykl wykładów na uczelni, świat Magdy zakręcił się jak rozpędzona karuzela. Wzbudził w niej tak wiele emocji. I wcale nie chodziło tylko o jego nieziemską urodę. Matteo miał bowiem w sobie coś, co nie pozwalało o nim zapomnieć nawet na chwilę. Jedna podróż do Florencji zmieni wszystko. Tam zobaczy w nim nie tylko to, co idealne. To uczucie zmieniało się z każdą minutą, by na zawsze zagościć w sercach tej dwójki. Ale życie to nie bajka…

 

Tyle tu emocji, pięknych miejsc, przemyśleń i zdarzeń, które tylko na pierwszy rzut oka są prozaiczne. Obawy, troska, mylne przypuszczenia i miłość, która jest tak pięknie prawdziwa. Zakazany związek między studentką i wykładowcą, który ma żonę, jest jak dynamit, do którego zbliża się iskra. A do tego urokliwa Florencja, gdzie każdy zakątek jest głębią, tajemnicą, burzą zmysłów i pięknem.

 

Nie sposób w kilku zdaniach oddać emocji, którymi naładowana jest ta miłosna historia. Każdy detal ma tu podwójne znaczenie, a ich odkrywanie jest niezwykłą podróżą w głąb serc, które pragną więcej, choć dane im było tak mało. Bo w życiu nic nie jest po prostu czarno-białe. Tak wiele w nim różnych barw i odcieni. Odkryjcie je z tą książką.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-8202-342-8
Premiera: 14 września 2021

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *