Suzanne Allain „Lista Pana Malcolma” Lekkie Wydawnictwo

lista-pana-malcolma

Usidlić niepokorność.

 

Czarujący Jeremy Malcolm owija sobie młode panny wokół palca. Nawet lista wymagań wobec kandydatki na żonę nie jest w stanie je odstraszyć. Bowiem konkurowanie o względy Malcolma jest wyróżnieniem. Do czasu, gdy w miasteczku pojawia się Selina Dalton. Ta młoda dama sporo namiesza nie tylko w głowach okolicznych panien, ale przede wszystkim w sercu Malcolma. Miłość wisi w powietrzu, tylko jak usidlić niepokorność?

 

Wygórowane wymagania to znak rozpoznawczy Malcolma. Nic dziwnego, że mało która panna potrafi im sprostać. Można się ścigać i zabiegać o względy lorda, ale zawsze w jakimś punkcie znajda się niedociągnięcia. Ech, niełatwo znaleźć idealną kandydatkę na żonę. A może idealność tkwi w nieidealności? Zanim Jeremy Malcolm to zrozumie, wiele wody upłynie w rzece. Na szczęście jest Selina Dalton. Ta kobieta nienachalnie przypomni Malcolmowi, na czym polega prawdziwe uczucie. I, co najlepsze, Selina wcale nie chce pretendować do miana kandydatki na jego żonę. Bo największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. W tym tkwi paradoks uczuć.

 

Jeśli macie ochotę przenieść się do dziewiętnastego wieku, usłyszeć szum krynolin, poczuć smak egzaltacji i skrywanych uczuć, to koniecznie sięgnijcie po tę powieść. Jest urocza, ujmująca, relaksująca i pieści zmysły pięknym językiem. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-6663-042-0
Premiera: 25 sierpnia 2021

Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *