Agnieszka Lingas-Łoniewska „Gdyby miało nie być jutra” Wydawnictwo Słowne

gdyby-mialo-nie-byc-jutra

Filtr z kłamstw.

 

Prawdziwa miłość nigdy nie odpuszcza. Wytrwale podąża ku wspólnemu szczęściu. Dzięki niej można poczuć smak pełni życia. To ona nadaje mu sens. Bywa trudna i niejednokrotnie jest poddawana próbom, ale wygrywa, bo jest silna.

 

Poraniona dusza, złamane serce i brak perspektyw na jutro. W takim stanie emocjonalnym trudno o pozytywne emocje. Wszystko przez to, że ona wyjechała. Milena. Była dla Igora wszystkim. Teraz on jest niepełny. Kiedy Milena wraca po latach do rodzinnego Wałbrzycha, Igorowi trudno znaleźć sobie miejsce. Dotąd żył na krawędzi, mocno, bez wyobraźni o konsekwencjach, a teraz uczucie odradza się na nowo. Z nią wszystko nabiera barw. Tylko co zrobić, by zdjąć szary filtr złożony z kłamstw, który szczelnie okrywa barwny świat tych dwojga?

 

Pragnienie zemsty jest równie silne jak miłość. Bo za krzywdy, których niegdyś się zaznało, ktoś musi ponieść karę. Wzruszająca historia o cieniach przeszłości i niełatwej drodze do szczęścia we dwoje. Uświadamia, jak niewiele trzeba do poczucia sensu życia oraz jak łatwo ten sens zgubić. Bo uczucia i ran w psychice nie sposób zbyć milczeniem.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 189
ISBN: 978-83-805-3956-3
Premiera: 28 lipca 2021

SLOWNE-400

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *