Justyna Wiśniewska „Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem” Zielona Litera

projekt relaks

Życie bez stresu.

 

Codzienny bieg za bliżej nieokreślonym celem to główny powód stresu, który zdominował współczesność. Społeczeństwo jest znerwicowane, napięte i chaotyczne, a stąd już tylko krok od chorób cywilizacyjnych. Pora się zatrzymać. Ten planer jest świetną receptą na zupełnie nowy początek.

 

Pewnie mało kto się zastanawia, czym jest dla niego szczęście i relaks , bo pęd codzienności generuje nerwowy styl życia i chaos. Może warto wszystko sobie poukładać i żyć pełnią życia?

 

Jak zacząć przygodę z relaksem? Z pewnością nie z podejściem, że to ćwiczenia za karę, bo nic z tego nie będzie. Trzeba otworzyć się na pozytywne zmiany i skierować swoje myśli w stronę tego, co dobre. Potem każdy kolejny krok będzie już łatwiejszy.

 

W tym poradniku znajdziecie wiele sposobów na relaks, wyciszenie, uspokojenie chaotycznych myśli. Dla każdego, coś dobrego. Oprócz rzetelnych porad sporo tu miejsca na własne przemyślenia, plany, działanie. A wszystko dla zdrowia i odporności psychicznej. Warto? Pewnie, że tak! Do dzieła!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 200
ISBN: 978-83-8065-465-5
Premiera: 18 sierpnia 2021

zielona litera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *