Kamila Mitek „Na śniadanie tort szpinakowy” Dragon

na-sniadanie-tort-szpinakowy

Zupełnie nieidealne rozwiązania.

 

Pokrzepiająca opowieść o potędze marzeń, odwadze do zaczynania od nowa, choć czasem wiąże się to z wywracaniem życia do góry nogami oraz o brakiem idealności, które bywa bardziej pociągające niż perfekcja.

 

W życiu Joanny ostatnio zaszło sporo zmian. Mąż, Grzegorz, ją zdradził, więc się rozstali. Trzeba sprostać samotnemu macierzyństwu. W dodatku zepsuł się jej samochód, a włosy w pospiechu spryskała utwardzaczem kleju. I jak tu nie mówić o pechu? Ale! Nie ma to, jak siła kobiecości i nieposkromiony optymizm. Dzięki nim łatwiej się otrzepać, wstając z kolan, poprawić koronę i śmiało iść dalej. Zmiana fryzury może wyjść tylko na dobre, tęsknotę za Grześkiem warto przekuć w dostrzeganie płci męskiej, a samotne macierzyństwo może być całkiem intrygujące. Tylko ten samochód… Kto by pomyślał, że wizyta w zwykłym warsztacie może być początkiem zmian? I co? Może czas przestać oglądać się na innych i żyć własnym, nieidealnym życiem?

 

Sporo niespodzianek losu czeka na bohaterkę tej powieści. Słodko-gorzka historia jest kojącym balsamem dla zranionych serc, bo uświadamia, że życie nie kończy się na porażce. Warto śmiało przeć do przodu i poddawać się losowi, który czasem podsuwa zupełnie nieidealne rozwiązania, które okazują się strzałem w dziesiątkę. Polecam waszej uwadze.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8172-902-4
Premiera: 29 września 2021

dragon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *