Agata Kołakowska „Ślepa miłość” Prószyński i S-ka

Slepa.milosc_m

Drogowskaz w przeszłości.

 

Miłość jest jak kawałki porcelany. Czasem udaje się poskładać z nich zupełnie nową formę.

 

W życiu Idy przyszedł czas na pauzę. Mówią, że każdy powinien sobie czasem taką zrobić.z dala od codziennych spraw, w samotności, z ulubionym zajęciem, lekturą i oddechem, znacznie głębszym niż dotąd. Wracając do rodzinnego domu na Zimową, chce odnaleźć siebie. Nie przewidziała jednego: że z zakamarków pamięci i dawno nieodwiedzanego strychu, wygrzebie wskazówki na dalsze życie. Bo czasem drogowskazu trzeba poszukać w przeszłości, aby uwolnić swą podświadomość i móc żyć po swojemu.

 

Jakub jest psychoterapeuta. Pomógł wielu ludziom, ale wciąż błądzi we mgle, by odnaleźć drogę do siebie. Jego małżeństwo chyli się ku rozpadowi. Czy tego chce? Pomaga Idzie w pisaniu scenariusza. Udziela fachowych rad psychoterapii. Jak w lustrze przegląda się w problemach Idy.

 

Skomplikowane relacje, stopniowo odkrywane sekrety, głębokie uczucia i emocje mocniejsze niż stal. Wieloznaczność wątków, piękno powrotu do rodzinnej historii i nieszablonowa fabuła trzymają w napięciu. Z wielka przyjemnością obejrzałabym film an podstawi tej powieści. Brawa dla Autorki!

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-8234-207-9
Premiera: 17 sierpnia 2021

Proszynski.logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *