Aleksandra Rak „Nowe początki. Pensjonat na wzgórzu” Dragon

nowe-poczatki-pensjonat-na-wzgorzu-tom-3

Spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Patchworkowy koc tworzą niepasujące do siebie elementy, które są zszyte mocną nicią i budują piękną całość. Tak jest w  rodzinie Martyny, Klaudii i Patrycji. Trzeba było wielu lat, aby tajemnice wyszły na jaw, a siostry zrozumiały na czym polega potęga bliskiej, siostrzanej relacji. Żyły w wyimaginowanym świecie pozorów, wciąż myśląc, że uczucia rodziców względem nich nie są jednakowe. Czas spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Spotkanie z obojgiem rodziców po latach jest wyzwaniem dla sióstr mieszkających w pensjonacie na wzgórzu. Mała rewolucja wstrząśnie codziennością i uświadomi dziewczynom, że latami budowane pozory są kroplą w morzu prawdziwych uczuć i emocji. Martyna czuje żal do matki, że tak długo zatajała przed nią prawdę, teraz, gdy sama spodziewa się dziecka, po dwakroć przeżywało, co się stało przed laty. Kiedy poznaje Bartosza, wiele się zmienia, ale nie brakuje napięć w tej znajomości. Patrycja znajduje nową pracę i zaczyna żyć po swojemu, choć niełatwo pogodzić się z przeszłością i długo skrywanymi rodzinnymi sekretami. Klaudia wyjeżdża do Krakowa, bo zależy jej na Marku. Może to będzie krok do nowego życia?

 

Scalenie rodziny jest bardzo ważne, aby wreszcie zacząć kroczyć nową drogą. Bez tego trudno o wewnętrzny spokój. Losy sióstr śledzi się z przyjemnością, bo nie brakuje emocji i nieoczekiwanych zdarzeń. Na szczęście zza ciemnych chmur wychodzi słońce, więc może uda się odnaleźć spokój i prawdziwą miłość?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8172-931-4
Premiera: 23 lutego 2022

dragon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *