Gerald Hünter „Z czułością dla siebie” Dobra Literatura

z-czuloscia-dla-siebie

Klucz do pełni życia.

 

W świecie podporządkowanym presji ekonomicznej najbardziej brakuje miłości do samego siebie. Stąd już tylko krok do zapadania w choroby. Współczesne życie oparte jest na błędnych wyobrażeniach, które szkodzą zdrowiu. Gonimy za nimi zupełnie bezsensownie, więc stajemy się niewolnika i tych wyobrażeń. Aby poczuć się naprawdę zdrowym trzeba pokochać siebie. To klucz do pełni życia. Bo brak tej prostej miłości zdecydowanie szkodzi zdrowiu.

 

Utrzymanie dobrego zdrowia wymaga życia według ustalonych zasad. Zdrowe odżywanie, ruch, woda, świeże powietrze to podstawa. Brak snu i pośpiech nie służą zdrowiu. Nie wspominając o stresie, który niszczy to, co dobre w organizmie. Kolejny krok to wsłuchanie się w sygnały własnego ciała. Bo nie to, co wokół nas, ale w nas samych jest najistotniejsze. I to prawdziwa sztuka, której opanowanie daje gwarancję sukcesu.

 

Jak mózg i ciało reagują na brak miłości? O tym dowiecie się z tego poradnika. Neurobiolog Gerald Hünter na przykładzie ludzkiego mózgu pokazuje, jak brak miłości dla samego tłumi siły obronne i moce samouzdrawiania organizmu. Może warto się zatrzymać i przemyśleć własną codzienność?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 158
ISBN: 978-83-6717-306-3
Premiera: 10 marca 2022

dobra-literatura-logo-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *