Weronika Tomala „Cały jestem twój” Zysk i S-ka

caly-jestem-twoj

Źródło miłości.

 

Poruszająca opowieść o poszukiwaniu źródła miłości tam, gdzie jest ona zakazana oraz o odmienności, która przeraża i fascynuje.

 

Lilianna i Dorian. Tych dwoje nie powinno być razem, bo pochodzą z dwóch różnych światów. Miłość ma jednak wielką siłę i po raz kolejny udowadnia, że nie straszne jej wszelkie przeszkody. Nawet te stworzone przez zawistnych ludzi.

 

Lilianna została wychowana przez dziadka. Wie, co to porzucenie i odmienność. Jest albinoską, którą od zawsze wytykano palcami. Jej pasja – konie to odskocznia od brutajnej codzienności. Kiedy trafia do do stadniny Wilczyńskich, świat staje na głowie. Dziedzic rodzinnej fortuny, Dorian, ufa jej bezgranicznie w kwestii koni, choć nie tylko. Między stajenną a dziedzicem zaczyna rozkwitać miłość. To niekoniecznie spodoba się bliskim Doriana.

 

Sekrety, kłamstwa, zawiść i próby rozdzielenia kochających się ludzi to kanwa opowieści o dążeniu do źródła miłości silniejszej od wszelkich przeszkód. Czy uda się oszukać emocje i uczucia? Autorka z pasją pokazuje przeżycia bohaterów i zarazem udowadnia, że warto walczyć o miłość, bez względu na wszystko. Zawistni ludzie to otoczka, która przykrywa całe piękno, ale można ją skutecznie pokonać. W odmienności też tkwi niezwykłość i warto ją odkrywać. Choć cała przedstawiona tu historia jest dość smutna, to jednak daje też nadzieję. Bo los zawsze można odmienić, gdy w sercu zaczyna królować głębokie uczucie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 300
ISBN: 978-83-8202-510-1
Premiera: 29 marca 2022

zysk i ska

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Śliczna recenzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *