Ilona Gołębiewska „Twój uśmiech” Muza

twoj-usmiech

Być szczęśliwym do granic możliwości.

 

Kochać życie. I nie bać się sprawić by być szczęśliwym do granic możliwości. Mimo wszystko. Zawsze. Z uśmiechem na twarzy. Bo życie to niespodzianka, którą warto otwierać z euforią i wypiekami na twarzy.

 

Lena Mazur wiedzie ustabilizowane życie. Przynajmniej tak jej się wydaje. Ukochana córeczka, Basia, praca, którą naprawdę lubi, mieszkanie w Warszawie, odskocznia od miasta w Zalesiu, lojalna przyjaciółka. Stabilizacja. Może czasem trochę doskwiera jej samotność, ale przecież partner u boku to nie wszystko.

 

Trudno zapomnieć o przeszłości, która zostawiła ranę w sercu. Jedenaście lat temu ojciec Basi porzucił je z dnia na dzień. Lena samotnie wychowuje córkę i radzi z tym sobie bardzo dobrze. Dzięki poważnej życiowej próbie wie, na co ją stać. Wie, że nie poddaje się tak łatwo. Wie, co jest najważniejsze.

 

Kiedy nagle w życiu Leny pojawia się Borys, ojciec Basi, świat znowu fika koziołka. W dodatku obok Leny kręci się szef, któremu zależy nie tylko na dobrych wynikach pracy Leny. Los płata figle i wcale nie tak łatwo stawić im czoła.

 

„Nasze życie przypomina pory roku. I tylko od nas zależy, czy dobrze wykorzystamy dany nam czas.”

 

Każda zmiana to szansa na lepsze jutro, a to krok do przyszłości znacznie jaśniejszej od tej rysującej się na horyzoncie. Nie lubimy zmian, boimy się ich, choć to zupełnie zbyteczne, bo można z nich uszczknąć naprawdę wiele dobrego. O tym jest ta pełna optymizmu powieść. Warto ją przeczytać z wielu względów, a ten najważniejszy to wiara w przyszłość. Może na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak blisko może być nasze szczęście, o którym wciąż podświadomie marzymy. Dzięki tej historii łatwiej o otwarte oczy. Gorąco polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83- 2872-244-6
Premiera: 18 maja 2022

muza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *