Natasza Socha „Rewanż” Wydawnictwo Lekkie

rewanz-agencja-rozbitych-serc

Życie wycięte z szablonu.

 

„Życie w dziesięciu procentach składa się z tego, co robimy, a w dziewięćdziesięciu z tego, jak odbieramy to, co nam się przydarza”

 

Zemsta na wiarołomnym kochanku może być lekiem na całe zło, ale trzeba się też liczyć z tym, że może się obrócić przeciw nam. Bo czasem więcej nam się wydaje, niż faktycznie jest, a intuicja nie zawsze jest drogowskazem na życie.

 

Agata prowadzi mobilną agencje detektywistyczną, której nie sposób nie zauważyć. Na początku było to różowe auto,a teraz jest wściekle limonkowe. Wierna towarzyszka Agaty jest Julka, przyjaciółka i powierniczka wszystkich tajemnic. Jest też kotka Christie, bo przecież musi być jakiś element rodem z powieści detektywistycznych. Razem przemierzają Warszawę, by udowodnić męskie oszustwa. Czy tylko męskie? Właśnie nie! Oto Agata otrzymuje wyjątkowe zlecenie, od żony jej osobistego byłego szefa i kochanka zarazem. Pogmatwane? Ani trochę! Oj, będzie się działo! Zwłaszcza, że Agata jest w ciąży z Jakubem, który wcale nie jest jej bliski, miął być tylko preludium do zemsty. Cóż, emocje czasem zaślepiają, a wtedy widać znacznie mniej lub niewyraźnie.

 

Szereg problemów, mnóstwo perypetii, dobry humor mimo wszystko i zapał do działania to znaki rozpoznawcze tej powieści. Bohaterka spotka się z nietypowymi sytuacjami, również tymi dotyczącymi jej samej. Czas rozliczyć się ze stereotypami i wyjść poza strefę komfortu. Warto? Trzeba wiedzieć, że nie wszystko jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka, więc czasem należy przemyśleć wiele spraw na nowo.

 

Czy zemsta popłaca? Można dywagować, ale rewanż w wydaniu Sochy jest godny poznania, więc serdecznie zapraszam do sięgnięcia po tę powieść. Chwile z uśmiechem gwarantowane, jak zwykle! Są też momenty, nad którymi warto zatrzymać się nieco dłużej i przemyśleć sprawy, które tylko z pozoru są oczywiste. Bo czy życie wycięte jest z gotowego szablonu?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-6663-048-2
Premiera: 1 czerwca 2022

wydawnictwolekkielogo-655

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *