Rodney Habib, Dr Karen Shaw Becker „Zdrowy pies” Buchmann

zdrowy-pies

Psiejsko czarodziejsko.

 

Posiadanie psa przyczynia się do wydłużenia życia człowieka. Dzięki tej książce poznacie sposoby, które pomogą zatroszczyć się o zdrowie waszych psów. Warto zapewnić im komfort i możliwie najdłuższe życie w dobrym zdrowiu.

 

Książka podzielona jest na trzy części. Każda z nich bierze pod lupę inną tematykę. Wszystkie są ważne i nie warto niczego pomijać. W części pierwszej autorzy zastanawiają się nad powodami wpływającymi na to, że współcześnie trudno znaleźć w pełni zdrowego psa. Część druga pokazuje jak jedzenie wpływa na geny. Część trzecia rozszyfrowuje formułę (Zdrowy) PIES i pokazuje, jak wcielać w życie jej poszczególne założenia.

 

Pożywienie i dieta, idealna dawka ruchu, efekt uwarunkowań genetycznych oraz stres i wpływy środowiskowe. Oto formuła (Zdrowy) PIES. Niby oczywiste, a jednak nieodgadnione. Pora przyjrzeć się tematowi z bliska.

 

Prawie pięćset stron solidnej porcji naukowego i praktycznego materiału dla właścicieli psów. Autorzy opierają się na doświadczeniu, badaniach naukowych, statystykach i bogatej bibliografii. Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem na temat właściwej dbałości o psy, ale prawdziwą skarbnica wiedzy o życiu tych czworonogów. Nie wystarczy prześliznąć się po temacie, tu potrzeba roztropności i mądrego planowania przyszłości pupila, którego wzięło się pod opiekę. Bo, tak naprawdę, co oznacza pies? Warto się nad tym zastanowić. Z tą książką jest o wiele łatwiej, bardziej przejrzyście i jasno. Dla właścicieli psów to absolutny „must have”! Przecież moment wzięcia psa pod opiekę był swoistego rodzaju przyrzeczeniem, że będzie się dobrym psim rodzicem. Niech ten drogocenny, kudłaty towarzysz będzie więc szczęśliwy, spełniony i zdrowy, aby mógł w pełni wyrazić swoje psie ja.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-8318-077-9
Premiera: 28 września 2022

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *