Anna Wolf „Ghost. Storm Riders MC” Muza Akurat

ghost

By serce wygrało z rozumem.

 

Storm Riders MC nie ma w sobie za grosz subtelności i finezji. Tu jest męskość, zdecydowanie i odwaga. Być dziewczyną Strom Riders MC to coś więcej niż związek, to umowa. Specyficzna umowa. Zanim podejmiesz decyzję o wejściu na tę drogę, dwa razy rozważ, czy twoje uczucia są na to gotowe.

 

Carmela zakochała się z Ghost, jednym z członków Strom Riders MC. Jej brat, Bone, nie byłby tym faktem zachwycony, więc jej uczucie musi pozostać w tajemnicy. Przynajmniej na razie. Czy długo da się zachować sekret, kiedy emocje buzują, a najmniejsze włoski na ciele staja dęba, gdy Ghost jest w pobliżu? Przecież serca i pożądania nie da się tak do końca oszukać!

 

„Życie bywało czasem cyrkiem, a ludzie klaunami.”

 

Ghost ma zasady i zawsze ich przestrzega. Klub zobowiązuje, a szorstkość wobec kobiet chyba wchodzi w krew. Zresztą pojawienie się kobiety w życiu bikera, to coś więcej niż igranie z głosem serca. To przede wszystkim wystawienie siebie na wielka próbę. Carmela ma w sobie to coś, co go do niej ciągnie. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy do gry wchodzi niebezpieczny gang motocyklowy. Trzeba będzie rozliczyć się z przeszłością i spróbować wymierzyć sprawiedliwość. Gdy niebezpieczeństwo jest tak blisko, nie pora na emocje, które mogą wpłynąć na zachowanie całego Strom Riders.

 

Nie brakuje energii w kolejnej odsłonie Storm Riders MC. Dynamiczna akcja i wiele nieprzewidzianych zdarzeń potęgują napięcie, a rosnące pożądanie bohaterów wywołuje dreszcze. Obietnice staja się niczym w starciu z ogromną pokusą ciała i serca, a serce ma szanse wygrać z rozumem, gdy odwaga zostanie wykorzystana do innych celów niż rywalizacja o wpływy. Anna Wolf po raz kolejny przyciąga rzesze czytelników i sprawia, ze bohaterowie serii stają się zwyczajnie bliscy, a to wielka sztuka.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-2872-551-5
Premiera: 2 lutego 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *