Sylwia Markiewicz „Jeszcze jeden rok” Pascal

jeszcze-jeden-rok

Rok na miłość.

 

Kiedy wszystko w życiu ma się poukładane jak w pudełeczkach, misja „rok na znalezienie miłości” nie powinna sprawiać trudności. To musi się udać!

 

Beata jest kierowniczką jednego z działów bankowych. Każdy dzień jest podobny do poprzedniego. Od kilku lat jest sama, po nieudanym małżeństwie nie szuka bliskości. Spłaca kredyt za ojca, więc w jej portfelu jest dość krucho z kasą. Brak porozumienia z rodziną sprzyja jej nerwicy. Ukojenie znajduje w pielęgnacji roślin, które są jej oczkiem w głowie i balsamem dla płuc. Kiedy jej koleżanki biorą się za znalezienie dla niej drugiej połówki, Beacie wcale nie jest do śmiechu. Panowie, którzy stawiają się na umówione randki, wcale nie są w zakresie jej zainteresowań. Do czasu, kiedy umawia się z Mikołajem. Beata zupełnie niespodziewanie odkrywa pojęcie przyjaźni. Czy stąd już tylko krok do miłości?

 

Przyjacielska relacja czasem może przerodzić się w długotrwałe uczucie. Dzięki tej książce łatwiej o optymizm. Warto się otworzyć na zmiany, gdy trwa się w marazmie codzienności. Samotność nigdy nie jest lepsza od bycia z drugim człowiekiem. Bohaterka ma w sobie coś takiego, że kibicuje się jej od pierwszych stron, choć wyzwanie, przed którym staje, jest dość spektakularne. Czy można zakładać, że w określonym czasie spotka się miłość? Może warto uwierzyć w siebie, gdy wokół same przeciwności? Świetna, relaksująca i pokrzepiająca historia, dzięki której nawet pochmurny dzień jest zapowiedzią jasnych promieni słońca.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-8317-100-5
Premiera: 22 marca 2023

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym kiedyś dotrzeć do tej nowości. Dzięki za recenzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *