Dorota Milli „Kobieta w burzy” Luna

Odzyskać równowagę.

 

Czasem trzeba dać odejść przeszłości, która bywa ciężka i nie pozwala dalej iść. Po sztormowych falach i burzy musi kiedyś nadejść upragniony spokój i świeżość, która dodaje skrzydeł. Co zrobić z podciętymi? Najlepiej wyrzucić lub głęboko zakopać.

 

Arletta, Julia i Eryka zaczynają nowe życie. Każda z nich zostawia za sobą balast doświadczeń. Teraz trzeba zmierzyć się z wyzwaniami i przeć ostro do przodu. Determinacja pomoże mocno stanąć na nogach.

 

Psychoterapeutka Arletta urządza swój gabinet odziedziczony po mentorze. Poświęca się klientom, choć szybko okazuje się, że droga zawodowa nie będzie prosta. Testament stoi przed ryzykiem podważenia. Arletta nie ma zamiaru się poddawać, bo przyszłość już coraz śmielej rysuje się na horyzoncie.

 

Eryka zamierza otworzyć własną kafeterię. Walczy z demonami przeszłości i poddaje się terapii Arletty. Jej serce zamknięte na miłość może kiedyś na nowo zabije szybciej, ważne, by uwierzyć w siebie.

 

Julia zaczyna nowe życie po nieudanym, toksycznym związku. Odzyskać równowagę – to cel na najbliższy czas. Kto wie, może również dla niej zaświeci słońce?

 

Samotność wcale nie jest dobrym doradcą,  czas leczy rany, a nowe niesie optymizm. Pokrzepiająca książka o szukaniu nowych dróg, rozliczaniu się z przeszłością i planach na dalsze życie. Nie brakuje w niej energii, odwagi i determinacji. To dzięki nim bohaterki śmiało patrzą na horyzont, bo być może właśnie tam ujrzą jasną drogę.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 360
ISBN: 978-83-6779-032-1
Premiera: 26 lipca 2023

komentarz

  1. Grazyna pisze:

    Lubię takie historie. Może kiedyś uda mi się dotrzeć do obu tomów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *