Anna Ziobro „Domki z kart” Dragon

Szukając właściwych drzwi.

 

Uczucia i emocje są jak domki z kart. Pozornie wszystkie wyglądają tak samo, ale każdy układa je z zupełnie innych kart z talii. Dlatego tak łatwo je pomylić i nazwać zupełnie inaczej.

 

Młodość to nie tylko beztroska, wolność i nieograniczone spektrum możliwości. To również odpowiedzialność, wystawianie na próby i tęsknoty za tym, co zostało już utracone. Bo młodość czasem wygląda zgoła inaczej, niż ta znana ze stereotypów. Bywa trudna, bolesna i stawiająca pod ścianą. Co wtedy zrobić? Czy nie do końca dojrzały człowiek jest w stanie udźwignąć ciężar odpowiedzialności?

 

Sporo nieprzyjemnych doświadczeń życiowych mają za sobą Lena i Marcin. Mimo przeciwności losu i nieprzewidzianych barier, nadal planują ślub i bycie razem. Ich miłość została wystawiona na próbę i przetrwała. Czy wystarczy, by poskładać wszystko od nowa i zbudować wspólną przyszłość opartą na bezgranicznym uczuciu?

 

Ada ma zaledwie siedemnaście lat i już roczne dziecko. Przedwczesny poród zmienił jej życie i ustawił priorytety. Przestały się liczyć banały i zaczęło odpowiedzialne życie. Czy to nie za dużo jak  na młodą dziewczynę, która powinna żyć marzeniami?

 

Tak wiele tu tęsknot, marzeń i jeszcze niezrealizowanych planów. Anna Ziobro po raz kolejny funduje czytelnikom życiowy rollercoaster, który w szaleńczym tempie mknie do przodu, choć czasem miałoby się ochotę z niego wysiąść. Bądźcie pewni potężnych emocji i czytelniczych wrażeń. Polecam!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8274-301-2
Premiera: 6 września 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *