Fern Michaels „Spadające gwiazdy” Skarpa Warszawska

Zimowy romans.

 

Śnieg jest żywiołem dla Emily, która jest instruktorką jazdy na nartach w kurorcie rodziców. Snowdrift Summit w Kolorado prosperuje od wielu lat. rodzinna tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Profesjonalizm Emily w tej dyscyplinie sportowej to jedno, a prowadzenie rodzinnej firmy to zupełnie inna bajka. Tak naprawdę Emily ma zupełnie inne plany na przyszłość. Spada na nią totalne zaskoczenie, gdy podczas ogromnego przyjęcia, rodzice ogłaszają, że przekazują kurort w jej ręce. Postawienie jej przed tym faktem, w dodatku publicznie, jest ciosem prosto w jej marzenia.

 

Kiedy do Snowdrift Summit przyjeżdża znany i przystojny aktor Zach Ryder, świat zawiruje. Emily ma go tylko nauczyć jazdy na nartach, aby był dobrze przygotowany do nowej roli. To „tylko” urasta do wyzwania, bo między nimi pojawi się uczucie. Cóż, nie wszystko w życiu da się idealnie zaplanować, a twarde zasady trzeba czasem złamać.

 

„W jej brzuchu motyle tańczyły taniec, który kochała i którego jednocześnie nienawidziła.”

 

Zimowa aura, świąteczny klimat, zapach pierników, narciarska pasja i miłość. Czego chcieć więcej w ten przedświąteczny czas! Bohaterka czuła się bardzo dobrze w towarzystwie Zacha, choć długo był tylko jej fantazją. Prawdziwy świat był przykryty grubą warstwą śniegu i wyzwaniami, które postawili przed nią rodzice. W dodatku po szczelną skorupą własnych animozji zupełnie nie dopuszczała do siebie głosu uczuć. Dojrzewanie do nich okazało się przygodą, która zupełnie zmieniła jej poglądy na życie. To również opowieść o ukrywaniu się przed przeszłością i nieśmiałym patrzeniem w przyszłość, która niesie wiele niespodzianek. A także o zbiegach okoliczności będących furtką do odkrywania siebie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-8329-261-8
Premiera: 11 października 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *