Julia Quinn „Małżeństwo ze snu” Zysk i S-ka

Jadę, żeby odnaleźć.

 

Rodziny Bridgertonów i Rokesbych przyjaźnią się od lat. Sąsiadują ze sobą od pokoleń, więc nie dziwi, że z całego serca pragnęli, by ich rody się połączyły. Marzenia to jedno, a porywy serca – drugie. Jest jeszcze to trzecie: przypadek…

 

Właśnie przypadek sprawił, że Cecilia Harcourt spotkała kapitana Edwarda Rokesby’ego. Szukając brata Thomasa, rannego na wojnie w amerykańskich koloniach, udała się w podróż przez Atlantyk, skąd napłynęły wieści o potrzebie jego rekonwalescencji. Żmudne poszukiwania w wojskowych szpitalach w efekcie zakończyły się odnalezieniem przyjaciela Thomasa, Edwarda Rokesby’ego. Po utracie przytomności stracił pamięć i wymaga pilnej opieki. Cecylia decyduje się na odważny krok – pragnie uratować życie mężczyzny, nawet za cenę kłamstwa. Udając jego żonę, zbliża się do niego i oznacza to tylko jedno: kłopoty.

 

Cecylia znała Edwarda jedynie z listów od zaginionego brata, ale był jej na tyle bliski, że bez trudu przyszło jej oszukiwanie go, że jest jego żoną. Kłamstwo ma krótkie nogi, to wiadomo nie od dziś, więc bez względu na czas i miejsce, kiedyś musiało wyjść na jaw. Czy uda się wymiksować z błędnego koła, gdy w grę wchodzą prawdziwe uczucia?

 

Julia Quinn intryguje, bawi i zapiera dech w piersiach emocjami, które serwuje. Nieważne, czy są to losy Bridgertonów, czy Rokesbych, bo zawsze jest dynamicznie, z pazurem i jedyną w sowim rodzaju energią. Głębokie uczucie do udawanego męża musi mieć rumieńce i szczyptę pikanterii. Nie brakuje ich w tej powieści. Dzieje się, oj, dzieje! Nie zwlekajcie ani chwili dłużej, to się czyta!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 392
ISBN: 978-83-8335-161-2
Przekład: Agnieszka Dębska,
Katarzyna Przybyś-Preiskorn
Premiera: 27 lutego 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *