J. Harrow „Pozerka” Zysk i S-ka

pozerka

Stawić czoła pozorności.

 

Maski pozorów sprawiają, że trudno odkryć samego siebie. Wzruszająca historia o pogubionej kobiecie, która ma dwa oblicza, ale w środku jest tak samo wrażliwa. Jej zewnętrzna powłoka stanowi tego przeciwieństwo.

 

Magda jest atrakcyjną i niezależną kobietą. Nie angażuje się w związki, nie oczekuje miłości, wręcz wzbrania się przed nią. Jest chłodna, bezduszna, ale to tylko maska pozorów. Poznając głębiej przeżycia i doświadczenia Magdy przekonujemy się, że pod tym chłodem kryje się duża wrażliwość, słabości i pragnienie ciepła. Czy Magda spróbuje odkryć swe prawdziwe ja?

 

Czytając tę powieść przekonujemy się, że każdy potrzebuje ciepła i bliskości, nawet wtedy, gdy głośno mówi, że to przereklamowane hasła. Otóż pod taką pozornością zwykle kryją się dramaty, bolesne doświadczenia, zranienia, niezabliźnione rany. Dobrze, gdy znajdzie się ktoś, kto pomoże zdjąć maskę. Stawianie sobie zasad to tylko chwilowa ucieczka od problemu. Wcześniej, czy później trzeba stawić czoła pozorności. Sprawdźcie, jak poradziła sobie z tym bohaterka. Wiele zaskakujących zwrotów akcji murowane! Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 316
ISBN: 978-83-8116-946-2
Premiera: 9 czerwca 2020

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *