Alix E. Harrow „Dziesięć tysięcy drzwi” Iuvi

dziesiec-tysiecy-drzwi

Potęga opowieści.

 

Drzwi, które w cudowny sposób prowadzą do innego świata. Odwaga, by je otworzyć i przekroczyć próg. Niezwykłość odkrywania własnego ja. Magia cenniejsza od codzienności. Wyruszcie z bohaterką w niemożliwą, a jednak realną podróż, podczas której rządzi potęga opowieści.

 

January Scaller mieszka w ogromnej rezydencji należącej do jej opiekuna pana Locke’a. tu uczy się sztuki ogłady towarzyskiej i właściwych dla młodych panien norm zachowania. Tu odkrywa tajemniczą księgę, której otwarcie skutkuje wejściem do nieznanego świata. Drzwi do niego są dla January nadzieją na poznanie czegoś więcej niż szarość zimnych, bogatych wnętrz rezydencji i chłód emocji płynących od jej mieszkańców. Nic dziwnego, że dziewczyna wykorzystuje każdą wolną chwilę, żeby znaleźć się w magicznym świecie, który staje się jej coraz bliższy i znajomy.

 

Piękna książka pełna magii i niecodziennych przeżyć. Potęga słów determinuje kolejne zdarzenia, porusza wyobraźnię i zachęca do przeczytania kolejnej strony. Ujmująca prostotą bohaterka nienachalnie bierze czytelnika za rękę i zaprasza do swojego świata. Zauważalny jest jej zachwyt nad poznawaniem nieznanego, co prowadzi do ubogacenia i wewnętrznego piękna. Magiczna historia, od której niełatwo się oderwać. Uczy tolerancji, szacunku i odwagi, a nade wszystko wiary we własne marzenia.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 462
ISBN: 978-83-7966-061-2
Premiera: 15 kwietnia 2020

iuvi

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Moc fantazji. Ciekawie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *