Aneta Krasińska „Adela. Krok w przeszłość” Szara Godzina

AdelaKrok_tom_1

Dary losu.

 

Splot różnych zdarzeń sprawia, że życie jest poplątane i bogate w niespodzianki. Nie wszystkie dary losu są dobre, ale trzeba je przyjąć i radzić sobie z trudnościami. Ta powieść odkrywa meandry życia, relacje międzyludzkie, sekrety i niewłaściwe wybory. Poruszająca najczulsze struny, pełna emocji, nie pozwala się oderwać, a finał to zapowiedź kolejnych zdarzeń. Poznajcie Adelę i jej skomplikowane życie.

 

Adela nie miała trzynastu lat, gdy jej rodzice zginęli w wypadku. Z dnia na dzień jej poukładana codzienność stała się chaosem obfitującym w złe zdarzenia. Świat dorosłych okazał się nieprzyjazny. Jedyna osoba, której ufała, zdradziła ją. Dziewczyna musiała sobie radzić w różnych sytuacjach. Tak wiele zalicza po drodze upadków. Czasem ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń, by za chwilę brutalnie ją zabrać. Adela sama stawiała czoła przeciwnościom i przeróżnym darom nieprzewidzianego losu. Czy uda jej się zbudować szczęśliwy i bezpieczny byt, gdy nie potrafi zaufać i uwierzyć?

 

Przedstawiona tu historia porusza do głębi. To, co przydarzyło się bohaterce, mogłoby wystarczyć dla kilku osób. Ona jednak nie poddaje się i wciąż widzi światełko optymizmu w mroku zakłamania i złych doświadczeń. Jestem absolutnie wciągnięta w tę opowieść. Co wydarzy się w kolejnej części?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 272
ISBN: 978-83-66201-90-3
Premiera: 21 maja 2020

szaragodzina

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Śliczna recenzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *