Karolina Młynarczyk „Architekci marzeń” Replika

architekci-marzen

Patronat medialny

 

Piaskiem w oczy.

 

Goniąc za marzeniami, można przeoczyć najistotniejsze czy nie warto czasem przystanąć, złapać oddech, rozejrzeć się wokół i zbudować swoją przyszłość na realnych podstawach?

 

Akcja tej powieści toczy się we współczesnej Warszawie. Poznajemy kilku pracowników biura architektonicznego, ich małżonków, sąsiadów, przyjaciół. Wiktor, Majolika, Ryszard, Nina, Emilia, Piotr. Każda z tych postaci ma marzenia, pragnienia, plany do zrealizowania. Życie przynosi różne niespodzianki i weryfikuje założone działania. Oni się nie poddają, nadal projektują przyszłość według swoich zamierzeń. Niektórym wiatr dmuchnie obficie w żagle, innym sypnie piaskiem prosto w oczy.

 

Z przyjemnością czyta się tę książkę, bo porusza współczesne problemy, odsłania aktualne bolączki młodych ludzi i przedstawia emocje, które nimi targają. Jest wzruszająco, ale też budująco. Nie brakuje zaskoczenia i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Łatwo wejść w skórę bohaterów, bo barwne rysy ich charakterów pozwalają na szybkie zaprzyjaźnienie się z nimi. Po lekturze przychodzą kolejne refleksje. I pojawia się jedno, ważne pytanie: po co ten pośpiech i strach przed uczuciami? Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-6648-177-0
Premiera: 17 listopada 2020

replika

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Lubię takie powieści. Nawet bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *