Katarzyna Kielecka „Ślady. Rudy warkocz” Szara Godzina

rudy-warkocz-slady

Dojrzeć do prawdy.

 

Bywa, że trzeba przeżyć bardzo dużo, by poznać swoich najbliższych, zrozumieć ich, docenić i zupełnie inaczej spojrzeć na przyszłość. Bo czasem jeden dramat uruchamia lawinę zdarzeń, ale potem znów wychodzi słońce i świat nabiera kolorów.

 

Druga część „Śladów” zaskakuje formą i przejmuje treścią. Kasia Kielecka sięgnęła po dynamiczny watek sensacyjny i ten zabieg okazał się na tyle udany, że emocje sięgają zenitu już od pierwszych stron. Porwanie Edyty i Grzesia jest na tyle przejmujące, że chciałoby się znaleźć dla nich metodę ucieczki. To nie jest zwykłe porwanie i zwykły okup. Głębsze dno zdarzenia jest na tyle przerażające, że wywołuje ciarki. Siła psychiczna bohaterów pozwala im znieść wiele. Najciekawsze, że dzięki traumatycznym przeżyciom, zarówno Edyta, jak i jej syn, dojrzewają wewnętrznie, znajdują w sobie spokój i widzą świat zupełnie inaczej.

 

Wielowątkowość tej książki jest tak wciągająca, że po ostatniej kropce milion myśli kołacze się po głowie. Są tajemnice, niewyjaśnione sprawy, akceptacja, wzruszenia, refleksje, zrozumienie i walka o miłość. Jest też złość, nienawiść i perfidność. Mnóstwo różnych skrajnych emocji. A na koniec opowiadanie niespodzianka, które dobitnie zamyka cykl. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-6657-352-9
Premiera: 10 marca 2021

szaragodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *