Katarzyna Kielecka „Gra w zielone” Szara Godzina

gra-w-zielone

Każdy musi dorosnąć do swojego przeznaczenia.

 

Bywa tak, że dorosłość przychodzi znacznie wcześniej, niż wskazuje na to metryka. Zdarza się też, że trzeba długo dorastać do bycia odpowiedzialnym i dojrzałym. Zwykle potrzeba czasu, by coś zrozumieć, ale zdarza się też przyspieszony kurs dorastania.

 

Komisarz Szymon Maciak chce uciec od przeszłości. Urlop u przyjaciela z Łodzi, Wojtka Rawickiego, ma ukoić nerwy i pomóc znaleźć drogę do dalszego życia. Tu z pewnością odpocznie i oderwie się od codziennych trosk. Szybko okazuje się, że ten pobyt nie będzie spokojny. Wiele się skomplikuje i Szymon będzie musiał się brać z życiem za rogi.

 

Honorata Korycka to zbuntowana nastolatka, która coraz gorzej dogaduje się z matką. Iga jest świeżo po rozwodzie, stąd jej skołatane nerwy. Matka nie do końca dobrze radzi sobie z samotnością. Tymczasem pełna buntu nastolatka podejmuje ryzykowne decyzje. Jej przyjaźń z Blanką wkrótce okaże się pułapką.

 

Sergiusz Parsymiuk rozwiązuje sprawę tajemniczego upadku z dachu. Młody policjant ma wiele poszlak, ale życie osobiste nie ułatwia mu skupienia na sprawie. Nieodwzajemniona miłość do kobiety oraz opieka nad córeczką są teraz numerem jeden. Jak potoczą się losy bohaterów?

 

„Gra w zielone” to książka wielowymiarowa, w której znajdziecie wiele ważnych tematów. Są tajemnice, kłamstwa, tłumione emocje i nadzieja, która ma wielką siłę. Trzeba w nią wierzyć bezustannie i nie poddawać się przeszkodom. Bo czasem trzeba podjąć ryzyko w grze, by wygrać. O to chodzi w życiu, nieprawdaż?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-6710-219-3
Premiera: 23 marca 2022

szaragodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *