L. J. Shen „Beautiful Graves” Luna

Każda miłość jest inna.

 

Życie to ciąg decyzji, za które ponosi się odpowiedzialność. Tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy. Czasem wkracza się na poplątane ścieżki, ale zawsze można zrobić coś, by znowu wyjść na prostą. Balast przeszłości bywa trudny do udźwignięcia, choć naznacza nowymi doświadczeniami.

 

„Istnieje tak wiele wersji rzeczywistości, a wszystkie zależą od drobnych decyzji.”

 

Everlynne przeprowadziła się do Salem, aby zapomnieć o tragedii, która wstrząsnęła jej życiem. Owija się szczelnym kokonem, do którego nie dopuszcza nikogo. Kiedyś, przed laty, podczas szalonej wycieczki do Europy poznała Joe’go. Nigdy by nie przypuszczała, że los znowu rzuci ich na te same ścieżki. Po związku z Dominiciem, całkowitym przeciwieństwem jej samej, sądzi, że wszystko ma już za sobą. Przeżywając trudne, bolesne chwile po tragedii, która zabrała jej całą miłość, nadzieję i wiarę w lepsze jutro, nic nie ma już znaczenia. A gdyby tak dało się podzielić serce na pół?

 

Przepełniona bólem, tęsknota i rozdarciem między różnymi wyborami opowieść o poszukiwaniu siebie tam, gdzie brakuje miejsca na odrobinę nadziei. Tak wiele zdarzyło się w życiu tej młodej dziewczyny. Nie sposób przejść obojętnie obok tej książki. Zastanawiająca i podkreślająca wagę życiowych wyborów, ale też niosąca światełko nadziei, że nie wszystko kończy się wraz z wyrokami okrutnego losu. Bo każda miłość jest inna, trzeba się tylko na nią otworzyć.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 392
ISBN: 978-83-6779-029-1
Premiera: 12 lipca 2023

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *